ANKARA OFİS PAKETLEME

ANKARA ÇANKAYA EMEK BAHÇELİ ÜMİTKÖY EŞYA DEPOSU ANKARA OFİS PAKETLEME

Ofis Paketleme
Profesyonel ekibimizle uzun yıllardır depolama hizmeti vermekteyiz.
Kaliteli ve güvenilir adresin adı olan firmamız Ankara’da Eşya Deposu sizler değerli müşterilerimizden aldığımız işi profesyonel ve deneyimli kadromuz aracılığı ile hizmet vermeye devam etmekten mutluyuz.
Ofis eşyalarınız Ankara da eşya depola firması tarafın dan sigortalanıp tamamen size özel odalar da size ait anahtarlar ile dilediğiniz zaman kameralar tarafından gittiğiniz her yerde takipleyebileceğiniz bir sisteme sahiptir.


Deneyimli ve uzman kadromuz ile öncelikle sizin için gerekli olan ofis paketleme işi için ön görüşme gerçekleştirerek ister sizin büromuza gelmeniz ile isterseniz de bizim sizin büronuza gelmemiz ile bu görüşmeyi gerçekleştiriyoruz.

Karşılıklı şartlar ve istekler görüşüldükten sonra yapılacak işin gelişim aşamasını size tam analamıyla aktardıktan sonra fiyatlandırma da görüşülerek çift taraflı sözleşme yapılarak sigortalama işlemi başlatılıp işe koyulunur.

Profesyonel ve uzman kadromuz son model filolarımız ile ofisinize gelip paketlenmesi gereken evrak ve esyalarınızı belirleyip liste haline getirip son derece korunaklı kolilerimize kırılması ,hasar görmesi ve yıpranması engellenecek şekilde yerleştirilir.

Yerleştirilme işlemi bittikten sonra özenle kapatılan kolilerimiz son derece dikkatli bir şekilde kaliteli profesyonel ve uzman kadromuz ile asansör aracılığıyla son model fülolarımıza (araç) düzenli bir şekilde yerleştirilip yola çıkılır. Değerli büro esyalarınızı geniş titiz ve sürekli güvenlik kamerası ile takip edilen korunaklı alanımıza getirmekteyiz.

Getirilen esyalarınız 24 saat güvenlik kamerası ile takip edilen size özel odalara yerleştirilerek size ait bir anahtar ile işelemimiz gerçekleştirilir.

Dneyim: Ankarada ofis paketleme işlemi için en önemli unsur; çalışacağınız kişilerin bu işi daha önceden yapmış olmasıdır.

Büro ve ofis malzemelerinizin taşımacılığı zor ve titizlik gerektireniş olduğu bilincindeyiz. Ofis Paketleme işlemimiz son derece kaliteli malzemelerimizle yapılmaktadır. Ofis Paketleme işlemi için Tecrübe olması şarttır.

Firmamız eşya taşımacılık hizmetleri konusunda yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübe sahibi firmalar arasındadır.